Hlavní strana  •  Objektivismus  •  Ayn Randová  •  Fórum  •  Knihy  •  Hledat  •  Odkazy
Volné fórum
Nové téma  |  Aktuální fórum  |  Zobrazit téma  |  Hledat  |  Přihlásit se Novější téma  |  Starší téma
 Atlas Shrugged
Autor: JANIKA 
Datum:   31.1.2009 00:13

Tak nějak už tuším že tahle kniha v češtině asi k dostání není, na to jsem prohledala databáze všech knihoven a knihkupectví příliš pečlivě. Zůstává otázka, dá se na našem trhu sehnat alespoň v angličtině? A pokud ne, tak jak jste se k ní dostali kdo už ji máte?

Plánuje se jak věřím překlad... ale nechci čekat, chci si to přečíst co nejdřív :)

Odpovědět na příspěvek

Re: Atlas Shrugged
Autor: lubos 
Datum:   3.2.2009 00:25

Vyšla na Slovensku, pod názvem Atlas pokrčil plecami.

Odpovědět na příspěvek

Autor: Ondřej Pilný 
Datum:   3.2.2009 20:52

Atlas Shrugged jsem koupil asi za 200 Kč v neoluxor.cz. Stav je ale "momentálně vyprodaná".
U nás v krajské knihovně v Pardubicích jsem si dokonce vypůjčil první vydání z roku 1957. V Praze nebo Brně by snad kniha měla být v knihovně taky.
Mimochodem, The Virtue of Selfishness za 300 Kč zde: http://www.bookfayre.cz/books/item/9780451163936.html.cs

Odpovědět na příspěvek

Autor: JANIKA 
Datum:   3.2.2009 22:12

Než slovensky, to už radši v angličtině :) nic proti slovákům, mám slovenskou kolegyni, ale prostě bych si to neužila :) Kniha je kniha, i když mám komplet audiobook, tak to prostě není ono, svádí to u poslouchání dělat tisíc jiných věcí a člověk to pak tak nevnímá...

Má smysl čekat na ten neoluxor? Naše okresní chomutovská knihovna i když se mi nezdá malá, tak s prahou nebo brnem se měřit opravdu nemůže, jediné co tu máme je "Filozofie ayn rand" od Peikoffa... a stejně bych radši vlastní O:)

Odpovědět na příspěvek

Autor: Štěpán Bahník 
Datum:   9.3.2009 17:11

Dneska jsem viděl Atlas, Fountainhead a Anthem v knihkupectví v Arkádách Pankrác.

Odpovědět na příspěvek

Autor: Palda 
Datum:   17.5.2014 11:21

A jestlipak si někdo všiml, že byl natočen i film?

Člověk sám sobě bohem.

Odpovědět na příspěvek
Seznam diskuzí  |  Reakce strukturovaně Novější téma  |  Starší téma

Seznam diskuzí  |  Nová registrace
 Přihlášení
 Uživatelské jméno:
 Heslo:
 Zapamatovat si přihlášení:

Zapomenuté heslo?
Vyplňte Váš e-mail nebo uživatelské jméno. Na e-mail přiřazený k Vašemu profilu bude zasláno nové heslo.

phorum.org

(c) Copyright 2000-2015 Lisarray Pty Ltd
Veškerá práva vyhrazena
Tento web používá redakční systém phpRS.