Hrací automaty a sociální dávky

V naší absurdní socialistické společnosti už člověka máloco v politice překvapí, ale přesto jsem nemohl uvěřit svým uším, když jsem nedávno zaslechl v rádiu či televizi, že v Litvínově prý zakážou hrací automaty. Už jsem si zvykl na nesmyslné a nemravné pronásledování hracího businessu ze strany státu či obcí. Litvínovští soudruzi však přišli s něčím originálním. Důvodem pro tamní zákaz heren je to, aby se ke hraní nezneužívaly sociální dávky!

Aha. Možná by se měl tedy také zakázat prodej piva nebo vína nebo nadměrně tučných výrobků, vždyť by je lidé na dávkách mohli zneužít.

Já mám pro socialisty a kolektivisty z Litvínova a z celé republiky jiné řešení: zrušte hanebné sociální dávky a nezakazujte hrací automaty. Zrušte celý váš ostudný sociální stát, který financujete masovou krádeží majetku daňových poplatníků a ještě máte tu drzost tvářit se ušlechtile. Nikdo nemá právo konfiskovat majetek ostatních lidí. A jestli vás zajímají mé argumenty, znovu si přečtěte můj článek, který jsem zde publikoval před 2 lety ( Jak mohou altruisté reformovat veřejné finance?) či řadu dalších textů na www.aynrand.cz.

(psáno pro blog.ihned.cz)

Sdílejte...

2 Komentáře k "Hrací automaty a sociální dávky"

  1. Pan Kinkor, velmi sa mi paci Vas kratky a trefny prispevok.Ked budete robit revuluciu, pridam sa. Neverim,ze nieco ine ma sancu zmenit nastavenie v EU a nasich krajinach.
    S pozdravom L.

  2. Jednoduchy zpusob,jak vyresit,aby socialni davky mizely ve vyhernich automatech je takovy,aby platce socialnich davek mel zaroven vyhradni pravo provozovat vyherni automaty.
    Tim by tzv zneuzivane soc. davky se vracely od extremne prizpusobivych obcanu opet do rukou statu.(tedy platce soc.davek).
    Zadne penize by neprisly na zmar a lide by si v klidu zahrali.
    Proste vlk by se nazral……

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*