Atlasova vzpoura i jako e-kniha

K mému překvapení vychází Atlasova vzpoura i jako e-kniha, a to za 698 Kč v knihkupectví Kosmas. Vím, že někteří čtenáři se na to ptali, takže pro ně jistě dobrá zpráva. V tomto formátu a za tuto cenu se kniha také mnohem lépe dostane k (podle mě) nejdůležitější cílové skupině: ke studentům. Skvělé!

Sdílejte...

4 Komentáře k "Atlasova vzpoura i jako e-kniha"

 1. Jonáš Jenšovský | 2. 11. 2014 z 0:30 | Odpovědět

  Mám podezření, že někdo z Arga nebo Dokořán musel hrát Bioshock – protože volba barev obálky mi strašně evokuje Rapture City – podmořské město vybudované Andrew Ryanem, který je inspirován Johnem Galtem. Stačí si na googlu zadat ,,rapture city pics"

 2. Včera jsem poprvé viděl plakát na knihu Atlasova vzpoura. Grafika mne naprosto vyděsila – něco tak nevkusného jsem vážně nečekal. Nevím, jestli ten zářivý žlutý nápis ala halogenové světlo night clubu + parodické ztvárnění Atlase má nalákat širokou čtenářskou základnu, mě to spíš znechutilo. Upřímně, vám se ten obal líbí?

  • Me se obal take nelibi, ale kdybyste videl puvodni navrh (proti kteremu jsem u nakladatele hlasite protestoval), tak tenhle je proti tomu neuveritelne nadherny. A kde jste videl ten plakat?

   • čtenář | 1. 11. 2014 z 12:53 |

    Na lavičce před Masarykovým nádraží v Praze (Havlíčkova ulice). Umístění je popravdě také docela kuriozní. Ono totiž na na těch lavičkách většinou spí bezdomovci, ale když odejdou, je plakát poměrně dobře vidět i z tramvajové zastávky.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*